KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14899167
nr 1489 9167
H Rosendorf, fåraherde. Signerad. Olja på duk, 70x105 cm, yttermått inklusive ram: 136
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 12 september 2022
kl 20:36:31
12/9 19:14:44
100 kr
12/9 20:31:31